wiosna gif28 marca w naszej szkole po raz pierwszy odbył się Szkolny Pokaz Mody Wiosennej i Talentów. Wszyscy uczniowie chętnie zaprezentowali stroje wiosenne przed przedszkolakami z Bajkowej Krainy. Stroje zostały wykonane przez uczniów z pomocą wychowawcy i rodziców. Następnie odbył się Pokaz Talentów. Swoje umiejętności zaprezentowała większa część naszych uczniów. Poziom pokazanych zdolności okazał się bardzo wysoki. Jury w składzie: Dyrektor Szkoły Pani Dorota Sykuła, Dyrektor Przedszkola Pani Anna Wrona oraz nauczyciel języka angielskiego Pan Michał Modras po burzliwych obradach przyznali nagrody dla każdej klasy. Oto wyniki konkursu:

Klasa I   I miejsce Bianka Żelazko- Psotta    II miejsce Liliana Boruń   III miejsce Patryk Sieczkowski

Klasa II   I miejsce Izabela Tomasik   II miejsce Weronika Zabłotny  III miejsce Lena Matyjasik

Klasa IV  I miejsce Kacper Mazur   II miejsce Anna Walkiewicz oraz Maja Lis   III miejsce Ewa Kopeć

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia w galerii