Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Rozdanie świadectw odbędzie się dnia 26 czerwca 2020 r. (piątek) w godz.:

- klasa I i V - godz. 11.00, parter - sala nr 3 - k. I, I piętro - sala nr 13 - kl. V;

- klasa II i III - godz. 12.00, parter - sala nr 1 - kl. II, I piętro - sala nr 14 - kl. III.

Podział na grupy spowodowany jest aktualną sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju i grupy dzieci będą w salach na osobnych piętrach tylko ze swoimi wychowawcami (bez rodziców). Wejście do szkoły obowiązuje z wszystkimi aktualnymi obostrzeniami i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Osobisty odbiór świadectwa nie jest obowiązkowy i jeżeli uczeń nie odbierze dokumentu w tym dniu, może to uczynić indywidualnie podczas wakacji. Przewidywany czas trwania zakończenia roku to ok. 30 min.

Prosimy o kontakt z wychowawcami klas na temat obecności dziecka w tym dniu w szkole.