Uczniowie nagrodzeni i wyróżnieni w roku szkolnym 2020/2021

Klasa I

Milena Łoszek - Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek z języka polskiego, z matematyki oraz z języka angielskiego

Natasza Majchrak - Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek z języka polskiego

Natalia Maj - Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek z języka angielskiego i matematyki

Zuzanna Wojcierowska - Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek z języka polskiego, matematyki, oraz języka angielskiego

Noemi Wołowiec - Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek z matematyki

Klasa II

Kacper Rydz - Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek sprawdzian zintegrowany oraz z języka angielskiego

Piotr Walkiewicz - Nagroda za udział w konkursach w roku szkolnym 2020/2021 oraz wysokie osiągnięcia w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek sprawdzian zintegrowany oraz z języka polskiego i matematyki

Klasa III

Jakub Kurczyński - Laureat w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Matematyczny" oraz "Orzeł Ortograficzny"

Szymon Rydz - Laureat w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Matematyczny", Ogólnopolskim Konkursie "Leon" z matematyki, Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Ortograficzny", dwukrotny laureat w Ogółnopolskim Konkursie Olimpusek z języka angielskiego, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Kangur"

Patryk Sieczkowski - Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Ortograficzny"

Antoni Sinkiewicz - Laureat w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Matematyczny", Ogólnopolskim Konkursie "Leon" z matematyki, Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Ortograficzny", Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek z języka polskiego oraz języka angielskiego

Sophie Zorba - Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie "Leon" z matematyki, Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek z języka angielskiego

Jakub Żurawski - Laureat w Ogólnopolskim Konkursie "Leon" z matematyki, Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Ortograficzny"

Klasa IV

Filip Fornal - Nagroda osoby prowadzącej szkołę dla najlepszego ucznia w roku szkolnym 2020/2021 za uzyskaną średnią ocen 5,67 - nagrody rzeczowe (tablet, słuchawki, karta pamięci).

certyfikat

Nagroda za udział w licznych konkursach w roku szkolnym 2020/2021, w tym za osiagnięcie bardzo dobrego wyniku w Konkursie Kangur Matematyczny.

Laureat w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Matematyczny".

Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka polskiego.

Nagroda za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z języka polskiego.

Nagroda za zajęcie I miejsca w szkolnym konkursie historycznym.

Nagroda za redagowanie artykułów do wirtualnej gazetki szkolnej.

Maja Gil - Promocja do V klasy z wyróżnieniem - średnia 5,25. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z języka polskiego

Zofia Łukasik - Promocja do V klasy z wyróżnieniem - średnia 5,17.

Lena Matyjasik - Promocja do V klasy z wyróżnieniem - średnia 5,17.

Alan Misiowiec - Promocja do V klasy z wyróżnieniem - średnia  5,50. Nagroda za udział w licznych konkursach w roku szkolnym 2020/2021, w tym za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku w Konkursie Kangur Matematyczny.

Nagroda za zdobycie tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z języka polskiego.

Laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka polskiego.

Nagroda za zajęcie II miejsca w szkolnym konkursie historycznym.

Nagroda za redagowanie artykułów do wirtualnej gazetki szkolnej.

Victoria Słoka - Promocja do V klasy z wyróżnieniem - średnia 5,08.

Izabela Tomasik - Promocja do V klasy z wyróżnieniem - średnia  4,75. Nagroda za udział w konkursach w roku szkolnym 2020/2021, w tym zdobycie tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Ortograficzny"

Dorian Wołowiec - Promocja do V klasy z wyróżnieniem - średnia 4,92. Nagroda za udział w konkursach w roku szkolnym 2020/2021, w tym zdobycie tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Ortograficzny"

Weronika Zabłotny - Promocja do V klasy z wyróżnieniem - średnia  5,42. Nagroda za udział w konkursach w roku szkolnym 2020/2021, w tym za zajęcie V miejsca w szkolnym konkursie historycznym

Klasa VI

Sylwester Cieślak - Nagroda za udział w konkursach w roku szkolnym 2020/2021, w tym zdobycie tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Ortograficzny"

Ewa Kopeć - Promocja do VII klasy z wyróżnieniem - średnia 5,31. Nagroda za udział w konkursach w roku szkolnym 2020/2021, w tym zajęcie III miejsca w szkolnym konkursie historycznym

Julia Kosada - Promocja do VII klasy z wyróżnieniem - średnia 4,92. Nagroda za udział w konkursach w roku szkolnym 2020/2021, w tym zdobycie tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Matematyczny"

Maja Lis - Promocja do VII klasy z wyróżnieniem - średnia 4,92. Nagroda za udział w konkursach w roku szkolnym 2020/2021, w tym zajęcie II miejsca w szkolnym konkursie historycznym

Maja Milcarz - Nagroda za redagowanie artykułów do wirtualnej gazetki szkolnej

Oliwier Mucha - Promocja do VII klasy z wyróżnieniem - średnia 4,77.

Artur Opara - Promocja do VII klasy z wyróżnieniem - średnia 4,92. Nagroda za udział w konkursach w roku szkolnym 2020/2021, w tym zajęcie III miejsca w szkolnym konkursie historycznym

Anna Walkiewicz - Promocja do VII klasy z wyróżnieniem - średnia 5,62. Nagroda za udział w konkursach w roku szkolnym 2020/2021, w tym zdobycie tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Ortograficzny"

Nagroda za redagowanie artykułów do wirtualnej gazetki szkolnej

Jakub Werens - Promocja do VII klasy z wyróżnieniem - średnia 5.08. Nagroda za udział w konkursach w roku szkolnym 2020/2021, w tym zdobycie tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie "Orzeł Ortograficzny"

Nagroda za redagowanie artykułów do wirtualnej gazetki szkolnej

Serdecznie gratulujemy wysokich wyników w nauce i konkursach, dziękujemy za zaangażowanie w życie szkoły oraz życzymy dalszych sukcesów!