" TALENT SHOW "

W dniu 24 kwietnia w naszej szkole odbyła się III edycja Szkolnego Konkursu „Talent show”.
Do udziału zgłosiło się 30 uczniów w różnorodnych prezentacjach. Były to popisy taneczne, muzyczne, artystyczne, logiczne, śpiewacze (zespołowe lub indywidualne).
Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczestników, promowanie i odkrywanie młodych talentów.
Konkurs został poprowadzony przez Panią dyrektor Dorotę Sykułę oraz Uczennicę klasy VIII Pannę Annę Walkiewicz, a wyławianiem talentów zajęło się dziesięcioosobowe jury składające się z sześciu uczniów i czterech nauczycieli.
Jury miało bardzo trudne zadanie, bo jak sami później przyznali, młodzi wykonawcy zachwycili ich wspaniałymi występami. Niestety pomimo sympatii do wszystkich uczestników musieli wybrać zwycięzców. Ostatecznie w dniu dzisiejszym został ogłoszony werdykt:

W kategorii klas I – III:

I miejsce zajęła Maja Zarańska (kl.II) która swoim występem akrobatycznym zachwyciła widownię
II miejsce zajął Franciszek Czarnecki (kl.II) za zdolności plastyczne
III miejsce zajęła Zuzanna Wojcierowska (kl.III) za grę na saksofonie do utworu „Dance Monkey”

W kategorii klas IV-VIII:

I miejsce zajęła Pola Stoińska (kl.IV) za przepiękne obrazy wykonane na płótnie, papierze i drewnie
II miejsce zajął Antoni Sinkiewicz (kl.V) w układaniu kostki Rubika
III miejsce zajęła Ewa Kopeć (kl.VIII) za profesjonalny taniec solowy

Nie zabrakło również Nagrody Publiczności oraz Wyróżnień.
Publiczność zagłosowała za Zuzanną Czapelską która porwała publiczność anielskim głosem.
Wyróżnieni zostali:
Marcel Goworek (kl.II) za niesamowite wykonanie utworu „Barka” oraz Mikołaj Owczarek (kl.IV) za przepiękny komiks.
Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością swój talent. Jesteśmy z was dumni i wszystkim gratulujemy odwagi.