EGZAMIN ÓSMOKLASISTY✍️

Po raz pierwszy w naszej szkole uczniowie klasy 8 przystąpili do egzaminu ósmoklasisty.
We wtorek, 23 maja uczniowie zdawali język polski. Na rozwiązanie arkusza mieli 120 minut. Już wiemy, że uczniowie mieli napisać zaproszenie, ponadto jak zawsze opowiadanie lub rozprawkę na podany temat. W tym roku na egzaminie pojawiła się „Balladyna” Juliusza Słowackiego. Środa zarazerwowana dla królowej nauki czyli matematyki. Uczniowie mieli 100 minut na rozwiązanie zadań matematycznych z treścią oraz równań. Ostatnim dniem (czwartek) egzaminu jest język angielski. Na rozwiązanie arkusza mają 90 minut.
Życzymy Wam Drodzy Uczniowie, aby lata nauki zaowocowały wysokimi wynikami egzaminu, które nie tylko spełnią Wasze oczekiwania, ale również otworzą drzwi do realizacji życiowych planów.
Drodzy ósmoklasiści
Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam opanowanie stresu, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych wyborów oraz wiara we własne siły i wiedzę.
Każdemu z Was składamy życzenia osiągnięcia jak najlepszych wyników. Niech będzie łatwo, spokojnie i oczywiście na maksymalną ilość punktów!

Dyrekcja i Grono Pedagogicze

348640706 624861132894654 372022685898739577 n